ارسال رایگان برای خرید های بالای یک میلیون تومان

ارسال رایگان برای خرید های بالای یک میلیون تومان

مزایا و معایب چرم مصنوعی

چرم مصنوعی | مزایا و معایب چرم مصنوعی چیست؟

فهرست مطالب

همانطور که همگی میدانید چرم مصنوعی به عنوان یک جایگزین براب چرم طبیعی است و با تولید داده شده به شکل فراورده های پلاستیکی با استفاده از مواد شیمیایی در صنعت کیف و کفش و اکسسوری خانگی مانند سینی چرم یا قاب عکس چرم و غیره استفاده میشود.این مواد معمولا با هزینه بسیار کمتر و تولید آسان تر .در برابر چرم حیوانی پخش میشوند. در این مقاله بررسی میکنیم که مزایا و معایب چرم مصنوعی چیست؟

مزایا و معایب چرم مصنوعی چیست؟

مزایای چرم مصنوعی

چرم مصنوعی در برابر چرم طبیعی مزیت های زیادی دارد که این موارد شامل اطلاعات زیر میشود:

هزینه کمتر: چرم مصنوعی معمولاً ارزان‌تر از چرم طبیعی می باشد.

دوام: چرم مصنوعی بسیار باکیفیت تر و بادوام تر از چرم طبیعی میباشد.این اتفاق باعث میشود که چرم مصنوعی در برابر خط و خراش افت کمتری دارد تا نسبت به چرم واقعی

تعمیرات کم: مواد چرم مصنوعی معمولا میتواند با یک پارچه و آب گرم تمیز شوند. برخلاف چرم حقیقی رطوبت را در خود نگهداری نمیکند و باید بدانید که چرم مصنوعی پوسته پوسته و ترک نمیخورد و بلخری از چرم های مصنوعی جدید اگر کثیف بشوند یا روی آنها لکه ای مانند جوهر یا مایع و مواد غذایی ریخته شود فقط با یک پارچه تمیز میشود.

کیفیت طبیعی: چرم مصنوعی اصلاح رنگ و دانه و بافت اصلاح شده و بهبود یافته است تا یک ظاهر بسیار مناسب و زیبا و با کیفیت را دارا باشد.

مد روز: میتوانید برای جذاب کردن چرم مصنوعی روی آن انواع طرح ها و الگو ها را چاپ کرد همچنین چون پوست چرم مصنوعی یک ماده مصنوعی میباشد میتوان رنگین کمان رنگ را از جنس آن تولید نمود و تازه محدود به چند رنگ خاص نیست و بسیار متنوع میباشد.

آسان برای کار: هنگام کار با چرم مصنوعی شما مشکلاتی مانند برش و دوخت ندارید و خیلی راحت کار میکنید و نخ‌های کرکی با پارچه چرم مصنوعی بیشتر سازگار هستند و یکپارچه می گردند. 

سبد خرید
ورود

حساب کاربری ندارید؟