درباره مونروهوم

مونروهوم

مجموعه مشایخی با ۸۰ سال سابقه در صنف لوازم خانگی فعالیتشان از سال ۱۳۳۰ از بازار تیمچه حاجب الدوله شروع و از سال ۱۹۹۰ در کشور امارات و به تدریج طی سال های ۲۰۱۰ به ایران، ترکیه و امارات گسترش پیدا کردند. این مجموعه سابقه پخش بیش از ۳۰ برند لوازم خانه و آشپزخانه مطرح دنیا در ایران را داشته و محصولات تولیدی خود را نیز به بیش از ۷۰ کشور دنیا عرضه کرده و هر ساله در نمایشگاه های معتبر لوازم خانگی از جمله آلمان، ترکیه و دبی شرکت نموده و محصولات جدیدی را به بازار دنیا عرضه می کند. این مجموعه در سال ۱۳۹۸ لاین چرم مونرو (monro leather) را با هدف تولید محصولات خانه و آشپزخانه لوکس دستساز چرمی راه اندازی کرد تا علاوه بر حمایت از کالای ایرانی و هنرمندان این رشته، محصولات نوین و متفاوتی را با کیفیت بالا جهت عرضه به بازارهای داخلی و بین المللی تولید کند.
مونرو با استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه و چرم مصنوعی PU محصولات بسیار با کیفیتی را به مشتریان عزیز ارائه میکند.
تمامی محصولات مونرو توسط طراحان متخصص طراحی شده و کار دست هنرمندان (hand made) عزیزمان میباشد. محصولات مونرو به صورت limited Edition تولید و عرضه میگردد و در تلاش است محصولاتی را عرضه کند که علاوه بر کیفیت بالا ، حس خوب و زیبایی خاص را به محیط مصرف کننده هدیه کند.
طیف مشتریان ما طراحان داخلی، فروشگاههای اکسسوری و لوازم خانگی، اداره جات و دفاتر بازرگانی، هتل ها، و برای هدیه شرکتی و یا سازمانی میباشند.